logo
logo

Koolitus tulevastele imetamise nõustajatele!

Lisatud: 10. mai 2012

2012 kevad-suvel korraldab Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühing (SIET) taas imetamise nõustajate baaskoolituse ja supervisiooni, mis tugineb Maailma Tervishoiuorganisatsiooni soovitustele, UNICEF´i 40-tunnisele laktatsioonikonsultantide koolitusprogrammile ja Eesti nõustamiskogemustele. Koolituse maht on 40 tundi jaotatuna 5-le koolituspäevale ning sellele lisandub supervisioon.

Koolitus on imetamissõbralik!

Rinnalapsed võivad loomulikult olla koolitustel kaasas, kui on kaasas ka keegi, kes nendega vahepeal tegeleb nii, et oleks tagatud üldine töörahu. Seega palume emadel, kellel on koolitusel kaasas väikesi imemisealisi lapsi, võtta kaasa ka lapse isa või hoidja, kes lapsega tegeleb.

Aeg:

I-II koolituspäev 2. ja 3. juunil, III-IV koolituspäev 9. ja 10. juunil. V koolituspäev kas 17. juuni või 30. juuni või 7. juuli või 14. juuli. Registreerumisel anna teada, kui mõni neist sulle üldse ei sobi!

Koolituspäevad on kestvusega ligikaudu 10:00 (10:30) - 18:00 (18:30). Koolituspäevade vaheajal iseseisvad tööd.

Supervisioon ja koolituse lõpetamine 6.-8. augustil Tuhalaanes, Viljandimaal (supervisioonil osalemine on soovitav, aga mitte kohustuslik).

Koht:

Koolitused toimuvad Tallinna vanalinnas, Avaja joogakeskuse saalis, Müürivahe tn 17-1 (leiad http://www.myyri.ee/node/38). Üks koolituspäev (III või IV) toimub Tallinna Lastehaiglas – täpsustub edaspidi. Supervisioon toimub augusti alguses SIET suvelaagris - kaunis järveäärses puhkekohas Viljandimaal, Tuhalaanes, kuhu võite vabalt tulla kogu perega.

Tasu:

Koolitus toimub SM Hasartmängumaksu Nõukogu finantseeritud projekti toetusel, kuid nõutud on ka omaosalustasu 25 € osavõtja kohta kõikide koolituspäevade eest kokku (sisaldab kohvipause ja kerget toitlustamist). Supervisioonile tulles lisandub suvelaagri majutuse ja toitlustamise tasu, mis täpsustub hiljem (aga on kindlasti peresõbralik!). Igaüks tasub ise oma sõidukulud koolitusele ja supervisioonile.

Registreerumine:

Imetamise nõustajate koolitusele on oodatud nii tervishoiutöötajad kui ka lihtsalt emad - kõik, kes on teemast huvitatud. Kasuks tuleb isiklik imetamise kogemus. Palun huvilistel endast teada anda võimalikult kiiresti, aga soovitavalt 30. maiks e-posti aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Registreerumisel vasta küsimustele:

  • Kus sa elad (linn, asula)?
  • Kui vana sa oled (sünniaeg)?
  • Mitu last sul on? Kui kaua sa igaühte neist oled imetanud (kuudes)?
  • Kas mõni neist tuleb koolitusele kaasa koos hoidjaga?

Anna teada muudest võimalikest probleemidest.

Omaosalustasu 25 € palume  üle kanda SIET arveldusarvele 221026760624 Swedbank pärast seda, kui oled saanud kinnituse osalemise kohta. Selgitusse palun kirjuta: imetamise nõustajate koolituse omaosalustasu. Kui vajad selleks arvet, siis anna sellest enne ülekande tegemist teada, et saaksime arve sulle tasumiseks aegsasti mailile saata.

Tunne ennast vabalt levitamaks seda koolituskutset ka oma tuttavate ja teiste võimalike huviliste seas. Anna aegsasti teada oma osalemise soovist. Rühma suurus on piiratud! Arvestame registreerimise kiirust ja eelnevaid kogemusi.

Oled oodatud!

Ülle Lember
Ämmaemand, imetamise nõustaja, joogajuhendaja
UNICEF imetamise nõustajate treener
tel 509 6631; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Palume tundidesse ette registreeruda

Registreerumiseks saada enda (ja lapse) täisnimi, kontakttelefon (ja lapse sünnikuupäev).

 
Pilt kirjuta

Kirjuta:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pilt helista

Helista:
(+372) 533 155 23
E-R 9:00-11:00